directeur :

Dhr. Luc Braem (basisschool)

klastitularissen kleuterschool:

p/K1  eendjesklas :    juf Stéphanie Delaruelle / juf Janthe Wauters

p/K1  muizenklas :     juf Els De Cock en juf Klaartje De Wolf

p/K1  konijnenklas:    juf Katelijne Clays

p/K1  vlinderklas :      juf Niki Leten / juf Nele Maes

K2 :  berenklas :        juf Yolande Grumiau

K2 :  kikkerklas :        juf Marijke Verbeeck / juf Kelly Delaunoit

K2/K3 giraffenklas :   juf Véronique Zaman

K3 dinoklas:              juf Annick Van Remoortere

K3 vissenklas:          juf Krissi Vanderhallen / juf Roxanne Ketels

 

klasleerkrachten lagere school:

1A    juf Katleen Rooms  / juf Eline Haegens

1B    juf Isabel Cruyplandt / juf Colette De Wulf

1C    juf Sarah Heyninck 

2A    juf Zoë Verbraecken

2B    juf An Verstraeten 

2C    juf Evelien Keymolen

 

3A    juf Evelyne Vanderschueren

 3B    juf Ellen Bruwiere / juf Emma Van Osselaer

3C     meester Dario Van Spittael 

 

4A    juf Lieze Van Hove

4B    juf Stefanie Mertens / juf Gwenda Janssens

4C   juf Els Van Boven

 

5A    juf Femke Dhooghe

5B    juf Annelies Steels / juf Annelies Bosteels

5C    juf An Vervaet / juf Annelies Bosteels

 

6A    juf Elise Lammens

6B    juf Magali De Geest

6C   meester Matthias Weyn

 

bewegingsopvoeding:

juf Caroline Smet (kleuterschool)

meester Arne Verhelst  (lagere school)

meester Niels De Maeyer (lagere school)

 

muzo-leerkracht:

meester Vik Noens (lagere school)

 

zorgteam :

juf Bernadette De Cock (zorgco kleuterschool)

juf Jill Remeysen (zorgco kleuterschool)

juf Merel Braem (kleuterschool)

juf Klaartje De Wolf (kleuterschool)

juf Nele Maes (kleuterschool)

juf Pascale Dullaert / Droima Rousseau (kinderverzorgster kleuterschool)

 

Juf Sakia Van Caekenberghe (zorgco lagere school)

juf  Colette Dewulf (lagere school)

juf Annelies Bosteels (lagere school)

juf Emma Van Osselaer (lagere school)

juf Gwenda Janssens (lagere school)

meester Vik Noens (lagere school)

juf Eline Haegens (lagere school)

juf Jill Remeysen ( lagere school)

 

 ict- coördinator:

meester Geert Vandenhende (basisschool)

 

administratief medewerkers:

juf Karin Cortebeeck (basisschool)

juf Elise De Fré (basisschool)